Prezentačný sadrokartónový podhľad v našich priestoroch

Našli sme si trochu času a pustili sa do budovania prezentačného sadrokartónového podhľadu v našich priestoroch, kam za nami zvyknú chodiť zákazníci. Chýbalo nám vhodné miesto pre ukážku využitia rôznych druhov LED osvetlenia.

Vypratali sme jednu z miestností a začali s prerábkou stropu. Navrhli sme sadrokartónový podhľad, ktorý umožňuje predviesť rôzne druhy LED osvetlenia, či priame alebo nepriame, a zároveň ukazuje rôzne prvky sadrokartónových konštrukcií, o ktoré by zákazníci mohli mať záujem.

Jeho základnou súčasťou je znížená doska pre prezentáciu všetkých kľúčových druhov LED svietidiel vhodných na priame osvetlenie. Do nej sme ako hlavné zdroje svetla použili LED svietiace lišty EasyLED-SDK i vzorky ostatných EasyLED líšt. Doplnili sme ich vzorkami stropných LED svietidiel.

Ďalšími prvkami sú výrezy umiestnené na troch stranách podhľadu, kam sme naištalovali naše LED svietiace lišty ClickLED používané pre nepriame osvetlenie stropu. V zadnej časti sme chceli predviesť oblúkové hrany sadrokartónového podhľadu a elegantnú hladkú bočnú stenu. Do nej sme umiestnili zapustený hliníkový profil s LED pásom. Tento druh osvetlenia sa nám nedávno osvedčil pri inštalácii LEDiek v obývacej izbe našich priateľov (článok nájdete tu).

Priebeh realizácie projektu a detaily jednotlivých častí sadrokartónového podhľadu aj s LED osvetlením si môžete pozrieť v nasledovnej galérii. Verím, že sa vám bude páčiť.

 

Zaujal vás projekt prezentačného sadrokartónového podhľadu?

Máte záujem o vytvorenie sadrokartónového stropu či iných prvkov a vhodného LED osvetlenia do vašich miestností? Chceli by ste sa spýtať, ako vám s tým môžeme pomôcť? Napíšte nám prostredníctvom dole uvedeného formulára. S radosťou vám pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *