Totálna premena: zo starej izby úplne nová

Dostali sme príležitosť zúčastniť sa na rekonštrukcii obývacej miestnosti v staršom panelákovom byte v Senici. Dom bol postavený technológiami a materiálmi štyridsať rokov starými. To sa odrazilo na „rovnosti“ stropu i stien. Jednou z najťažších skúšok tak bolo nájsť vhodnú rovinu pre pozíciu zníženého stropu. Cieľom bol kompromis medzi túžbou majiteľov znížiť strop minimálne a nutnosťou zarovnať strop proti oknu v podmienkach, keď rozdiely vo výške stropu na rôznych miestach boli niekoľko, nie práve málo centimetrov.

Miestnosť mala byť po novom rozdelená na obývaciu časť s veľkou sedačkou v tvare U, obývacou zostavou a televíziou a jedálenskú časť, ktorej bude dominovať rodinný jedálenský stôl. Majitelia súhlasili s naším návrhom riešenia a tak sme celý strop znížili o minimálnu mieru. Uprostred obývacej časti sme umiestnili znížený podhľad s vnútorným a vonkajším soklom s LED pásmi a ku stene sme pridali zníženú sadrokartónovú rampu s bodovkami. Majitelia celú rekonštrukciu dokončili vymaľovaním stien a výmenou podlahy.

Ako sa vám páči naše riešenie? Aj Vy by ste chceli mať podobný sadrokartónový strop s LED osvetlením?

Zaujal vás tento projekt?

Aj Vy by ste chceli rekonštruovať strop či vytvoriť sadrokartónové podhľady s kvalitným LED osvetlením vo vašom novom byte alebo dome? Napíšte nám prostredníctvom dole uvedeného formulára. S radosťou vám poradíme a pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *