EasyLED: spravte to rýchlo a lacno

easy-led cornerInštalovali ste už LED osvetlenie na kuchynskú linku alebo do skrinky či na poličku? Jednoduchá aplikácia, len LED pás, hliníkový profil s krytom, kábliky a napájací zdroj. Ale koľko práce: rezanie hliníkového profilu, odpad, strihanie a letovanie LED pásov a káblikov, zase odpad, lepenie a kompletáž lišty, a nakoniec samotná inštalácia.

Existuje však aj pohodlnejšie riešenie a s ním teraz prichádzame. EasyLED svietiace lišty vám ušetria kopu práce a peniaze. Okrem toho neriskujete, že pri úpravách profilu a LED pásu poškodíte materiál a budete ho musieť doobjednať.

EasyLED svietiace lišty dodávame v 3 základných variantách:

  1. Povrchová EasyLED svietiaca lišta sa inštaluje na pevný povrch napríklad na kuchynskej linke či v poličke.
  2. Rohová EasyLED svietiaca lišta sa tiež inštaluje na pevný povrch, avšak do kúta či rohu skrinky alebo poličky.
  3. Zápustná EasyLED svietiaca lišta sa inštaluje do vyfrézovanej drážky.

Z hľadiska výkonu poskytujeme dve verzie: výkonná (9.6W / meter) a dekoratívna (4.8W / meter). Keďže hliníkové profily sú maximálne 2-metrové, možno si zvoliť ľubovoľnú dĺžku, obvykle od pol metra do dvoch metrov.

easy-led surfaceeasy-led grooveOkrem toho dodávame LED svietiace lišty s LED pásom bez krytia (IP20) do suchého prostredia, prípadne s vodeodolným LED pásom (IP65) do vlhkého prostredia alebo exteriéru.

Každá EasyLED svietiaca lišta obsahuje prívodný káblik v dĺžke 1 meter a úchytky pre jednoduché pripevnenie povrchovej alebo rohovej lišty. K vybranej EasyLED svietiacej lište si treba zvoliť správny napájací zdroj s pracovným napätím DC 12V.

EasyLED svietiace lišty si môžete objednať v našom internetovom obchode LED-Svietidlo.sk.

Chcete nám položiť otázku?

Máte záujem o EasyLED svietiace lišty alebo by ste si chceli objednať podobné hotové lišty, avšak s inými parametrami? Neváhajte nám napísať a využiť naše skúsenosti. Vašu otázku čo najlepšie zodpovieme.

Meno Priezvisko *

E-mail *

Telefón

Opíšte kód z obrázka nižšie
  captcha

Vaša otázka/návrh *

* povinné polia
Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

 

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *