Rekonštrukcia stropov v rodinnom dome

Boli sme prizvaní k rekonštrukcii rodinného domu v Senici, ktorí si zakúpila rodina s malými deťmi. Nakoľko sa jednalo o jedného z našich priateľov, na prácach sa zúčastnil aj šikovný pán domáci. Práca tak postupovala o niečo rýchlejšie a aj samotná rekonštrukcia stála menej peňazí.

V zásade šlo o montáž sadrokartónových stropov s rampami pre nepriame LED osvetlenie vo viacerých prevedeniach. Napríklad malej slečne sme do izbičky inštalovali v strede zníženú sadrokartónovú rampu v tvare kruhu. LED osvetlenie pozostáva zo špeciálne upraveného profilu s LED pásom RGB s možnosťou zmeny farby svetla.

V ďalšej detskej izbe sme montovali klasickú sadrokartónovú konštrukciu zníženú pri stenách miestnosti. Uprostred sme vytvorili rampu pre LED osvetlenie smerujúce do stredu izby. Tu sme pre potreby osvetlenia využili naše osvedčené ClickLED lišty. Ich veľkou výhodou proti klasickému vyrábanému LED osvetleniu je nielen jednoduchá montáž, ale najmä pohodlný servis v budúcnosti. Opäť sa jednalo o využitie RGB pásov s možnosťou zmeny farby aj intenzity svetla.

Súčasťou kuchyne je výrazný pult, pri ktorom domáca pani kúzli rôzne delikatesy. Preto sme nad pultom vytvárali zníženú rampu osadenú nielen nepriamym LED osvetlením, ale aj s LED panelmi pre intenzívne svetlo pri práci. Sadrokartónová znížená rampa opticky rozdeľuje strop miestnosti na dve časti. Jedna časť sa nachádza nad kuchynskou linkou, druhá nad jedálenskou časťou miestnosti. Riešenie osvetlenia v miestnosti takto podporuje rôzne využitia jej jednotlivých častí.

Zaujal vás tento projekt?

Aj Vy by ste chceli rekonštruovať strop či vytvoriť sadrokartónové podhľady s kvalitným LED osvetlením vo vašom novom byte alebo dome? Napíšte nám prostredníctvom dole uvedeného formulára. S radosťou vám poradíme a pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *