Sadrokartónový strop s LED osvetlením v rezidenciách Pri Mýte

V Bratislave na Račianskej ulici sa dokončuje výstavba bytov v rezidenčnom komplexe Pri Mýte. Pre nášho zákazníka sme v jeho novom byte navrhli a inštalovali sadrokartónový strop s LED osvetlením. Ako podklad sme dostali obrázok z internetu, ktorý čiastočne zodpovedal predstave zákazníka o konečnom výsledku. Priestor obývačky prepojenej s kuchyňou, ktorého sa projekt týkal, mal viaceré odlišnosti od miestnosti na doručenom obrázku. Obrázok postihoval len obývačkovú časť priestoru, ale nie kuchynskú, okrem toho sa u zákazníka v obývačke nachádzala dekoratívna murovaná tehlová stena. Zároveň sme museli rešpektovať požiadavky zákazníka najmä na ďalšie osvetlenie. Preto sme návrh upravili o efektné lineárne LED osvetlenie nad kuchynskou časťou zabudované do sadrokartónu. Tiež sme doplnili svetelnú rampu na osvetlenie tehlovej steny. Jej účelom bolo zvýrazniť tento architektonický prvok a zároveň poskytnúť tlmené osvetlenie napríklad pre chvíle posedenia pri televízii.

Realizáciu čiastočne komplikoval fakt, že v miestnosti už bola inštalovaná nová kuchynská linka. Potrebné bolo tiež upraviť elektroinštaláciu, nakoľko v miestnosti bolo pôvodne k dispozícii menej elektrických vedení pre svetelné zóny, než koľko ich malo byť vo výsledku. Projekt však prebehol bez vážnejších komplikácií a výsledkom bolo riešenie, s ktorým boli zákazníci, sympatický mladý pár, naozaj spokojní. Veríme, že im bude naše riešenie dlho slúžiť a vyvolá pocit radosti a pohody vždy, keď prídu domov.

 

Zaujal vás tento projekt?

Máte záujem o podobné riešenie sadrokartónového stropu a LED osvetlenia do vašich miestností? Chceli by ste sa spýtať, čo vám môžeme ponúknuť? Napíšte nám prostredníctvom dole uvedeného formulára. S radosťou vám poradíme a pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *