LED svietiace lišty EasyLED-SDK do sadrokartónových stropov

Nedávno sme realizovali projekt, pre ktorý sme navrhli nový model svietidla. V rámci rekonštrukcie miestnosti v rodinnom dome sme postavili nový sadrokartónový strop. Do neho sme potrebovali lineárne svietidlá zapustené do roviny podhľadu. Aby sme naplnili individuálne požiadavky projektu, vyrobili sme ich sami.

S týmto postupom máme bohaté skúsenosti, pretože už dlhšiu dobu vyrábame rôzne svietidlá podľa špecifických požiadaviek zákazníka, okrem iného aj LED svietiace lišty EasyLED. Vďaka nim si naši klienti často aj sami inštalujú priame LED osvetlenie. Vyhnú sa tak zložitým postupom, ako sú úpravy hliníkových profilov, letovanie LED pásov, a podobne.

LED svietiace lišty EasyLED-SDK sú omnoho mohutnejšie ako ostatné svietidlá EasyLED z našej ponuky. Umožňujú osadiť viac LED pásov vedľa seba, čím sa výrazne zvýši svetelný tok aj flexibilita použitia svietidiel. Elegantný kryt OPAL dokonale rozptyľuje svetlo.

Vďaka tomu, že svietidlá vyrábame sami, môžeme ich zákazníkovi ponúknuť v rôznych prevedeniach. Jedná sa predovšetkým o samotný výkon svietidiel. Najčastejšie ich dodávame s výkonom 19.2W pri 1-metrovom svietidle, resp. 28.8W pri výkonnejšej alternatíve. Okrem toho ponúkame LED svietiace lišty EasyLED-SDK s rôznymi farbami svetla (teplá, neutrálna alebo studená biela a viacfarebné RGB) alebo ich kombinácie. Vzniká tak obrovská paleta možností, ktoré uspokoja potreby a požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Napájanie sa umiestňuje mimo svietidla do sadrokartónových podhľadov. K dispozícii je tak množstvo rôznych alternatív ovládania, stmievače a RGB ovládače využívajúce moderné technológie. Viac informácií o lištách EasyLED-SDK nájdete na stránkach nášho internetového obchodu www.LED-Svietidlo.sk.

Zaujali vás LED svietiace lišty EasyLED-SDK?

Máte záujem o LED osvetlenie vytvorené s využitím LED svietiacich líšt EasyLED-SDK? Chceli by ste sa spýtať na možnosti ich použitia alebo úprav, aké vám môžeme ponúknuť? Napíšte nám prostredníctvom dole uvedeného formulára. S radosťou vám pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *