LED osvetlenie v kójach kúpeľňového showroomu

Na Priemyselnej ulici v Senici sa nachádza mnohým Seničanom dobre známe kúpeľňové štúdio Alter. Ponúka široký sortiment od viacerých renomovaných svetových výrobcov. Špecialitou tohto štúdia je jeho „showroom“. To znamená, že si sem môžete prísť vybrať zariadenie do svojej kúpeľne a nemusíte sa spoliehať len na svoju predstavivosť. Na priestore niekoľko málo stoviek metrov štvorcových nájdete prekvapujúce množstvo vkusne zariadených kójí s kompletným kúpeľňovým vybavením od umývadiel, spŕch či vaní, až po dlážky, obkladačky a osvetlenie.

A práve pri realizácii osvetlenia s nami majiteľ pán Michlík spolupracuje už niekoľko rokov. Spoločne sme navrhli a pripravili LED osvetlenie prakticky do všetkých kójí jeho kúpeľňového štúdia. Aj vďaka kvalitnému svetlu, ktoré zdôrazňuje charakter kúpeľňových prvkov vkusne zladených do jednotlivých zariadených priestorov, majú zákazníci možnosť ľahšie si vybrať vybavenie svojej vysnívanej kúpeľne.

Pán Michlík je vizionár, ktorý sa nebojí experimentovať vo svojich prezentačných priestoroch s rôznymi druhmi LED osvetlenia. A tak v kójach jeho predajne nájdete popri klasických bodových svietidlách aj viaceré alternatívy LED pásov v najrôznejších hliníkových profiloch. Biele LED pásy sú dopĺňané farebnými RGB alternatívami s voliteľnou farbou svetla. Okrem toho tu nájdete svietidlá zabudované vo viacerých stavebných prvkoch. Zákazník si môže pozrieť, ako by sa mu páčilo mať LED osvetlenie v rohoch stropov, alebo zapustené v stenách či dokonca schované za bočnými presahmi stien, čo umožňuje ich nepriame osvetlenie. Vďaka tomu a tiež vďaka grafickým návrhom spracovaným ochotným a skúseným personálom má zákazník väčšiu istotu pri výbere jednotlivých prvkov svojej budúcej kúpeľne a nemusí sa obávať nepríjemných prekvapení po dodaní.

V nasledovnej galérii nájdete viaceré z priestorov, ktoré sme v predajni Alter vybavili LED osvetlením z našej ponuky.

 

Ak vás prezentačné kóje zaujali, neváhajte navštíviť kúpeľňové štúdio Alter a jeho pracovníkov, vždy pripravených vám pomôcť s výberom toho najvhodnejšieho vybavenia pre vašu kúpeľňu. Nájdete ich tu:

Kúpeľňové štúdio Alter
Priemyselná 285 (stará mliekáreň)
90501 Senica

Tel.: +421 34 651 4006
E-mail: obchod@alter.sk
Http://www.alter.sk/

 

Chcete nám položiť otázku?

Zaujala Vás táto inštalácia? Zaujalo vás LED osvetlenie v kúpeľniach? Hľadáte niekoho, kto vám pomôže s prípravou kúpeľne aj osvetlenia do nej? Neváhajte a napíšte nám. S radosťou vám pomôžeme.

  Meno Priezvisko *

  E-mail *

  Telefón

  Opíšte kód z obrázka nižšie
    captcha

  Vaša otázka/návrh *

  * povinné polia
  Odoslaním svojich osobných údajov prostredníctvom tohto formulára súhlasíte s ich spracovaním pre účely odpovede na vašu otázku a ich uchovaním pre ďalšiu komunikáciu.

   

  Napísať komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *