Kuchyňa plná svetla

Kuchyňa plná svetla 1Vždy nás poteší, keď sa chcú naši zákazníci s nami podeliť o svoju radosť z nového LED osvetlenia zakúpeného v našom internetovom obchode. Tentoraz ďakujeme pánovi Miroslavovi H. z Komárna, ktorého nadšenie bolo počuť aj z hlasu počas jeho telefonátu.

Pán Miroslav vymenil pôvodné osvetlenie za nové LED osvetlenie, ktoré zakúpil v našom internetovom obchode. Zaslal požiadavku a otázky ohľadne riešenia prostredníctvom formulára na stránkach LED-Svietidlo.sk.

My sme mu spracovali ponuku a navrhli sme mu, že mu celé riešenie pripravíme tak, aby bola jeho inštalácia čo najjednoduchšia. Nastrihali sme potrebné LED pásy, narezali hliníkové profily a plastové kryty. LED pásy sme prepojili kabelážou tak, ako sme sa s pánom Miroslavom dohodli.

Kuchyňa plná svetla 2Úlohou pána Miroslava už bolo len nalepiť LED pásy do hliníkových profilov, navŕtať a pripevniť úchytky pre profily, nacvaknúť pripravené profily na úchytky na kuchynskej linke a zapojiť prívodné káble do zaslaného napájacieho zdroja.

Výsledok vidíte sami: krásne intenzívne studené svetlo a najmä rýchla a relatívne jednoduchá inštalácia bez potreby volania elektrikára či letovania drobných cínových spojov.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *